Etkinlikler
Etkinlikler
 
Rehberlik Birimi etkinlikleri diğer eğitsel etkinlikler gibi seçilebilmekte, her dönem sonunda gruptaki öğrenci isimleri yeniden oluşturulmaktadır. Rehberlik Birimi etkinlikleri eğitsel etkinliklerin yapıldığı saatlerde gerçekleştirilmektedir.

Arkadaşça Oyunlar Etkinliği:
Çocukların hayalgücünü, yaratıcılığını, kendilerini ifade edebilme becerilerini ve arkadaşlık ilişkilerini geliştirmek, sosyal becerilerinin gelişmesine destek olmak amacıyla 1. ve 2. sınıf öğrencileriyle oyun grubu etkinliği yapılır.

Bil-Bul Etkinliği: Öğrencilerin dikkat ve konsantrasyonlarının gelişmesine destek olmak amacıyla 1-8. sınıf öğrencileriyle gerçekleştirilir.
 
Motivasyon Etkinliği: Başarıya güdülenme, hedef koyma ve başarıyı olumlu ya da olumsuz yönde etkileyen faktörlerin ortaya çıkarılmasının amaçlandığı bu etkinlikte, öğrencilerin içsel motivasyon kaynaklarını fark etmelerini sağlayacak çalışmalar yapılır.

Duygularımı Yönetiyorum Etkinliği: Duyguları tanıma, uygun bir şekilde ifade etme, empati ve duygularını yönetme konularının ele alındığı,  çeşitli çalışmalarla yürütülen bir etkinliktir
  Yavuz Kurumsal
   
   
   
   
   
  Akademik Yaşam
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Kampüs
   
   
   
   
   
   
   
   
  Destek Hizmetler
   
   
   
   
   
   
   
  Mezun
   
 
 
 
 
Amaç
Etkinlikler
Dokümanlar
Mesleki Rehberlik
YKS ve LGS
SBS
Anne & Baba
Öğrenci No.
Şifre
 
Robotics Team
Yıldız Erkekler Basketbol Takımı
Küçük Erkekler Basketbol Takımı
Genç Erkekler Basketbol Takımı
 

Ajanda 2023
Tarih Konu(lar)
29.09 (0) Boş..
30.09 (0) Boş..
1.10. (0) Boş..
2.10. (0) Boş..
3.10. (0) Boş..
4.10. (0) Boş..
5.10. (0) Boş..