Yavuz Kolej den Karma Resim Sergisi
 
2018-2019 eğitim öğretim sezonu itibariyle 21. yılını yaşayan Yavuz Kolej, Can Akengin Sanat Galerisi’nde ‘Karma Resim Sergisi’ açtı. İki gün boyunca Giresunlularla buluşan sergiye ilgi büyüktü.
Yavuz Kolej İlkokul, Yavuz Kolej Ortaokul, Yavuz Kolej Fen Lisesi ve Yavuz Kolej Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından yapılan 450’yi aşkın eserde kolaj, iki ve üç boyutlu tasarımlar, çini motifleri, parçadan bütüne çalışmalar, tuval, strafor üzerine özgün tasarım, kıyafet tasarımı, atık materyal ile düzenleme, pop art, harf tasarımı ve taş boyama teknikleri kullanıldı.
Öğrencilerin yapmış oldukları resimleri tek tek inceleyen misafirler eserleri çok beğendiklerini ifade etti. Sergide fotoğrafı bulunan öğrenciler de aileleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
Yavuz Kolej Okul Müdürü Salih Yavuz, karma resim sergisini geleneksel hale getirdiklerini ifade ederek, “Çocuklarımıza her yönüyle bir şeyler katmaya çalışıyoruz. Sergide görülmeye değer birbirinden güzel eserler var. Burada asıl amacımız çocuklarımızın sanatsal faaliyetlere ilgisinin biraz daha fazla artması.” dedi.


  Yavuz Kurumsal
   
   
   
   
   
  Akademik Yaşam
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Kampüs
   
   
   
   
   
   
   
   
  Destek Hizmetler
   
   
   
   
   
   
   
  Mezun
   
 
 
 
 
Amaç
Etkinlikler
Dokümanlar
Mesleki Rehberlik
YKS ve LGS
SBS
Anne & Baba
Öğrenci No.
Şifre
 
Robotics Team
Yıldız Erkekler Basketbol Takımı
Küçük Erkekler Basketbol Takımı
Genç Erkekler Basketbol Takımı
 

Ajanda 2023
Tarih Konu(lar)
29.09 (0) Boş..
30.09 (0) Boş..
1.10. (0) Boş..
2.10. (0) Boş..
3.10. (0) Boş..
4.10. (0) Boş..
5.10. (0) Boş..