Şamlıoğlu ndan Yavuz Kolej e ziyaret
 
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu, bünyesinde Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi bulunan Özel Yavuz Eğitim Kurumları’nı ziyaret etti.
Okullar Daire Başkanı Mehmet Baran, Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt ve Keşap İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Aykıt eşliğinde ilk olarak Özel Yavuz Eğitim Kurumları hakkında Okul Müdürü Salih Yavuz’dan bilgiler alan Genel Müdür Şamlıoğlu, daha sonrasında ilkokul, ortaokul ve lise kampüslerinde incelemelerde bulundu.
Son olarak okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Şamlıoğlu, burada yaptığı konuşmada, “Karadeniz turu kapsamında okullarımızı ziyaret ediyor ve başarılı öğretmenlerimizle bir araya geliyoruz. 35 il programı yaptık. Özel okullardaki öğretmenlerimizin gayreti takdire şayan. Yavuz Kolej’i 90’lı yıllardan bu yana biliyorum. Hem akademik hem de sosyal başarılarını takip ediyoruz. Giresun için de bu başarılı okul bir imkandır. Gayretli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

  Yavuz Kurumsal
   
   
   
   
   
  Akademik Yaşam
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Kampüs
   
   
   
   
   
   
   
   
  Destek Hizmetler
   
   
   
   
   
   
   
  Mezun
   
 
 
Amaç
Etkinlikler
Dokümanlar
Mesleki Rehberlik
YGS ve LYS
SBS
Anne & Baba
Öğrenci No.
Şifre
 
Robotics Team
Yıldız Erkekler Basketbol Takımı
Küçük Erkekler Basketbol Takımı
Genç Erkekler Basketbol Takımı
 

Ajanda 2020
Tarih Konu(lar)
05.08 (0) Boş..
06.08 (0) Boş..
07.08 (0) Boş..
08.08 (0) Boş..
09.08 (0) Boş..
10.08 (0) Boş..
11.08 (0) Boş..